
Op zoek naar een instapklare, moderne woning op een fijne plek in Amersfoort? Dan is deze tussenwoning aan de Tiellaan 98 absoluut een kanshebber! Met een strakke afwerking, een zonnige tuin, drie slaapkamers én twee eigen parkeerplaatsen, combineert dit huis comfort en praktisch gemak. En dat alles in de geliefde buurt Laakse Tuinen in de wijk Vathorst, een wijk waar rust en levendigheid elkaar perfect aanvullen. De omgeving is ruim opgezet, met veel groen, waterpartijen en speelgelegenheden voor kinderen. Op korte afstand vind je buurtwinkels, scholen en gezellige horeca, terwijl je ook zo de natuur in loopt of fietst richting het buitengebied en bovendien ben je zo op de uitvalswegen A1 en A28. Een ideale plek voor wie zowel de stadse voorzieningen als de rust van een woonwijk zoekt.
Een entree die uitnodigt
Je komt binnen via de sfeervolle hal en loopt door naar de woonkamer. Wat direct opvalt, is hoe strak en modern de woning is ingericht. Alle details sluiten mooi op elkaar aan waardoor de woonkamer een uitnodigende plek is – of je nu wilt ontspannen op de bank of gezellig wilt loungen met vrienden en familie. De ingebouwde elektrische haard in de haard/tv-wand met warmte-element zorgt daarbij voor extra sfeer en comfort, het hele jaar door.
In de woonkamer is er volop ruimte voor een grote eettafel waar je samen kunt dineren of borrelen. Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne keuken uit 2022. Deze keuken is niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een feestje om in te koken. Voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur zoals een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, combi-oven, koel-vriescombinatie én een overvloed aan kastruimte dankzij de dubbele opstelling. Vanuit de keuken kijk je fijn uit over de straat en valt het natuurlijke licht prachtig binnen. Het natuurstenen werkblad maakt het geheel helemaal af.
De fraaie PVC visgraatvloer is strak doorgelegd richting de hal, waar je ook het toilet, de meterkast en de stookruimte met warmtepomp vindt.
Slapen in stijl
Boven tref je drie goed ingedeelde slaapkamers. De eerste slaapkamer, aan de rechterzijde, is ideaal als werk- of logeerkamer. De master bedroom ernaast biedt plek voor een tweepersoonsbed, beschikt over een handige nis voor een ruime kast en is voorzien van rolluiken. De slaapkamer aan de voorzijde leent zich perfect als kinder- of speelkamer en heeft een fijn uitzicht over de straat.
De badkamer (2022) is modern en stijlvol ingericht met strakke tegels. Je vindt hier alles wat je nodig hebt: een inloopdouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel.
Zolder vol mogelijkheden
De zolder is een volwaardige verdieping en biedt volop mogelijkheden. Er is een extra ruimte gecreëerd waar de wasmachine en droger netjes apart kunnen staan. In deze ruimte bevindt zich ook de installatie van het warmteterugwinsysteem (WTW). De rest van de zolder is momenteel één open ruimte die volledig naar eigen wens kan worden ingericht – bijvoorbeeld als werkruimte, hobbykamer of extra slaapkamer. Dankzij het dakraam valt er veel daglicht binnen en maken de knieschotten het plaatje compleet met extra bergruimte.
Buitenleven met eigen luxe
Via de glazen schuifpui, die zorgt voor prachtig daglicht in de woonkamer, stap je zo de achtertuin in. Deze tuin is deels bestraat met keramische tegels en heeft een strak design. Er is volop ruimte voor een terras en een fijne loungeset. Achterin de tuin staat een praktisch schuurtje voor fietsen en tuinspullen, en via de handige achterom heb je directe toegang tot je twee eigen parkeerplaatsen.
Aan de voorzijde van de woning ligt een nette voortuin die bovendien functioneel is ingericht. Hier kun je in de avonduren prettig zitten, omdat de zon dan aan deze kant van het huis staat. Er is voldoende ruimte om een gezellig zitje te realiseren, zodat je ook aan de voorkant van de woning kunt genieten van het buitenleven. Zo heb je op elk moment van de dag een fijne plek in de zon.
Vathorst: groen, levendig en bereikbaar
De woning ligt in de jonge en populaire buurt Laakse Tuinen in de wijk Vathorst, die bekendstaat om zijn kindvriendelijkheid, veel groen en moderne voorzieningen. Je vindt er diverse scholen, sportfaciliteiten en winkelcentra op loop- en fietsafstand. Ook voor een hapje eten of een koffietje zijn er genoeg gezellige plekken in de buurt. Vathorst heeft een eigen NS-station en ligt gunstig ten opzichte van de A1 en A28, waardoor je in no-time in Utrecht, Zwolle of Amsterdam bent.
Bijzonderheden
• Bouwjaar: 2021
• Moderne keuken uit 2022 met luxe inbouwapparatuur
• PVC visgraatvloer op de begane grond
• Drie slaapkamers + afgewerkte zolder met extra ruimte en mogelijkheden
• 6 zonnepanelen
• Moderne badkamer (2022) met ligbad en inloopdouche
• Tuin met schuurtje, achterom en twee eigen parkeerplaatsen
• Bijdrage 2 parkeerplekken €20,- per maand
• Gelegen in de populaire buurt Laakse Tuinen in de wijk Vathorst met alle voorzieningen dichtbij
• Oplevering: in overleg
Zie jij jezelf al wonen aan de Tiellaan 98? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf het comfort en de sfeer van deze prachtige woning!